SCHEDULE

MONDAY

Boys High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Orchard Park at Jamestown, 5 p.m.

Chautauqua Lake at Falconer

Maple Grove at Dunkirk

Westfield at Fredonia

Olean at Ellicottville

Cassadaga Valley at Pine Valley

Silver Creek at Cattaraugus-Little Valley

Salamanca at Randolph, 7 p.m.

Girls High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Maple Grove at Falconer, 7 p.m.

Girls High School Tennis

(4 p.m. start time unless noted)

Falconer at Chautauqua Lake

Salamanca at Dunkirk

Girls High School Volleyball

(6 p.m. start time unless noted)

Cattaraugus-Little Valley at Randolph

Silver Creek at Forestville

Gowanda at Pine Valley, 5:30 p.m.

Salamanca at Olean

TUESDAY

Women’s Junior College Volleyball

Monroe CC at Jamestown CC, 6 p.m.

Girls High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Lancaster at Jamestown, 5 p.m.

Chautauqua Lake at Falconer

Cassadaga Valley at Silver Creek

Westfield at Fredonia

Panama at Cattaraugus-Litlle Valley

Salamanca at Randolph

Maple Grove at Dunkirk

Pine Valley at North Collins

Olean at Ellicottville

Girls High School Volleyball

(6 p.m. start time unless noted)

Dunkirk at Falconer

Fredonia at Southwestern

Cassadaga Valley at Panama

Clymer at Sherman

Westfield-Brocton at Jamestown

Chautauqua Lake at Maple Grove

Boys & Girls Cross Country

(4:15 p.m. start time unless noted)

Olean, Silver Creek at Falconer, 4:30 p.m.

Frewsburg, Jamestown, Maple Grove at Dunkirk

Franklinville, Gowanda at Randolph

Allegany-Limestone, Fredonia, Sherman at Southwestern

Girls High School Swimming

(5 p.m. start time unless noted)

Lancaster at Jamestown

Chautauqua Lake at Southwestern

Salamanca at Panama

WEDNESDAY

Men’s Junior College Soccer

Jamestown CC at Genesee CC, 4 p.m.

Women’s Junior College Soccer

Jamestown CC at Genesee, 6 p.m.

Boys High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Lancaster at Jamestown, 5 p.m.

Frewsburg at Cattaraugus-Little Valley

Silver Creek at Cassadaga Valley

Dunkirk at Westfield

Southwestern at Maple Grove, 7 p.m.

Pine Valley at North Collins

Ellicottville at Salamanca

Girls High School Tennis

CCAA Tournament at Lakewood YMCA, 11 a.m

Girls High School Volleyball

(6 p.m. start time unless noted)

Portville at Randolph

Silver Creek at Gowanda

Pine Valley at North Collins, 5:30 p.m.

Ellicottville at Forestville

Salamanca at Cattaraugus-Little Valley

THURSDAY

Girls High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Southwestern at Maple Grove

Fredonia at Chautauqua Lake

Dunkirk at Westfield

West Valley at Panama

Silver Creek at Pine Valley

Ellicottville at Salamanca

Cattaraugus-Little Valley at Cassadaga Valley

Girls High School Volleyball

(6 p.m. start time unless noted)

Falconer at Jamestown

Southwestern at Dunkirk

Fredonia at Westfield

Chautauqua Lake at Clymer

Panama at Sherman

Maple Grove at Cassadaga Valley

Forestville at Cattaraugus-Little Valley

Ellicottville at Portville

Girls High School Swimming

(5 p.m. start time unless noted)

Salamanca at Frewsburg

Olean at Southwestern

Dunkirk, Fredonia at Panama

Girls High School Tennis

CCAA Tournament at Lakewood YMCA, 11 a.m.

FRIDAY

Boys High School Soccer

(4:30 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Clarence, 5 p.m.

Falconer at Fredonia

Cassadaga Valley at Frewsburg

Chautauqua Lake at Dunkirk

North Collins at Silver Creek

West Valley at Pine Valley

Salamanca at Portville

Cattaraugus-Litlle Valley at Franklinville

Randolph at Ellicottville

Girls High School Soccer

Jamestown at Clarence, 5 p.m.

Girls High School Volleyball

(6 p.m. start time unless noted)

Portville at Falconer

Maple Grove at Pine Valley

Dunkirk at Sherman

Girls High School Swimming

West Seneca West at Jamestown, 5 p.m.

Girls High School Tennis

CCAA Tournament at Lakewood YMCA, 11 a.m

Boys & Girls Cross Country

Dunkirk Invitational, 4 p.m.

SATURDAY

Men’s Junior College Soccer

Niagara County CC at Jamestown CC, 2 p.m.

Women’s Junior College Soccer

Niagara County CC at Jamestown CC, noon

Boys High School Soccer

Frewsburg at Southwestern, 7 p.m.

Girls High School Soccer

Frewsburg at Southwestern, 5 p.m.

Pine Valley at Panama, 11 a.m.

Cattaraugus-Little Valley at Franklinville, 11 a.m.

Salamanca at Portville, 10 a.m.

Girls High School Volleyball

Olean Tournament, 9 a.m.

Boys & Girls Cross Country

Jamestown at Alden, 10 a.m.

MONDAY

Boys High School Soccer

Frewsburg at North Collins, 4:30 p.m.