SCHEDULE

TODAY

High School Baseball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Maple Grove at Panama

Pine Valley at Westfield

Cattaraugus-Little Valley at Silver Creek

High School Softball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Randolph at Portville

Maple Grove at Panama

Pine Valley at Westfield

Cattaraugus-Little Valley at Silver Creek

Boys High School Tennis

(4 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Falconer

Fredonia at Southwestern

Falconer, Frewsburg at Jamestown

Olean at Dunkirk

Maple Grove at Panama

Allegany-Limestone at Cassadaga Valley

Salamanca at Westfield

FRIDAY

Junior College Golf

Jamestown CC at Monroe CC Invitational

High School Baseball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Lancaster at Jamestown, 5 p.m.

Southwestern at Fredonia, 4:45 p.m.

Cassadaga Valley at Randolph

Silver Creek at Salamanca

Falconer at Dunkirk

Gowanda at Allegany-Limestone

Clymer at Chautauqua Lake

Ripley at Sherman

Franklinville at Forestville

Ellicottville at Brocton, 5 p.m.

High School Softball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Olean at Jamestown

Southwestern at Fredonia, 4:45 p.m.

Cassadaga Valley at Randolph

Silver Creek at Salamanca

Gowanda at Allegany-Limestone

Falconer at Dunkirk

Clymer at Chautauqua Lake

Ripley at Sherman

Ellicottville at Brocton, 4 p.m.

Boys High School Golf

(4 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Olean

Portville at Randolph

Dunkirk at Southwestern

Boys & Girls High School Track

Falconer Invitational, 4:15 p.m.

SATURDAY

Junior College Baseball

Corning CC at Jamestown CC (2), 1 p.m.

High School Baseball

Chautauqua Lake at Maple Grove, 10 a.m.

Panama at Pine Valley, 11 a.m.

High School Softball

Chautauqua Lake at Maple Grove, 10 a.m.

Panama at Pine Valley, 11 a.m.

SUNDAY

Junior College Baseball

Jamestown CC at Finger Lakes CC (2), 1 p.m.

MONDAY

High School Baseball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Frontier at Jamestown, 5 p.m.

Olean at Southwestern, 4:45 p.m.

Fredonia at Falconer

Dunkirk at Gowanda

Salamanca at Cassadaga Valley

Cattaraugus-Little Valley at Randolph

Silver Creek at Portville

Pine Valley at Chautauqua Lake

Clymer at West Valley

Forestville at Westfield

Brocton at Sherman, 4 p.m.

Franklinville at Panama, 5 p.m.

North Collins at Ellicottville

High School Softball

(4:30 p.m. start time unless noted)

Allegany-Limestone at Jamestown

Olean at Southwestern, 4:45 p.m.

Fredonia at Falconer

Dunkirk at Gowanda

Silver Creek at Portville

Cattaraugus-Little Valley at Randolph

Salamanca at Cassadaga Valley

Pine Valley at Chautauqua Lake

Forestville at Westfield

Brocton at Sherman, 4 p.m.

North Collins at Ellicottville

Boys High School Golf

(4 p.m. start time unless noted)

Falconer, Southwestern at Jamestown

Allegany-Limestone at Randolph

Olean at Fredonia

Boys & Girls High School Track & Field

(4:30 p.m. start time unless noted)

Southwestern at Fredonia

Dunkirk at Olean

Franklinville at Panama, 5 p.m.

Falconer at Allegany-Limestone

Boys High School Tennis

Southwestern at Jamestown, 4 p.m.