SCHEDULE

TODAY

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Olean at Falconer

Allegany-Limestone at Southwestern

Dunkirk at Fredonia

Salamanca at Frewsburg

Cassadaga Valley at Randolph

Westfield at Chautauqua Lake

West Valley at Clymer

Brocton at Sherman

Panama at Franklinville, 6:30 p.m.

Portville at Silver Creek

Maple Grove at Forestville

TUESDAY

Men’s Junior College Basketball

Monroe CC at Jamestown CC, 7:30 p.m.

Women’s Junior College Basketball

Monroe CC at Jamestown CC, 5:30 p.m.

Boys High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Williamsville North

Falconer at Olean

Fredonia at Dunkirk

Forestville at Maple Grove

Randolph at Cassadaga Valley

Southwestern at Allegany-Limestone

Frewsburg at Salamanca

Cattaraugus-Little Valley at Pine Valley

Silver Creek at Portville

Franklinville at Panama

Clymer at West Valley

Sherman at Brocton

Ripley at North Collins

Chautauqua Lake at Westfield

Girls High School Basketball

Ripley at North Collins, 6 p.m.

Boys High School Swimming

(5 p.m. start time unless noted)

Orchard Park at Jamestown

Southwestern at Frewsburg

Panama at Dunkirk

Boys & Girls High School Bowling

Girls County Rolloffs at Jamestown Bowling Company, 3:30 p.m.

High School Wrestling

Salamanca at Panama, 7:30 p.m.

WEDNESDAY

Girls High School Basketball

Jamestown at Williamsville North, 6:30 p.m.

Boys & Girls High School Bowling

Boys County Rolloffs at Jamestown Bowling Company, 3:30 p.m.

High School Wrestling

Frewsburg at Allegany-Limestone, 6:30 p.m.

Boys High School Swimming

Fredonia at Panama, 5 p.m.

THURSDAY

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Falconer at Dunkirk

Fredonia at Allegany-Limestone

Southwestern at Gowanda

Maple Grove at Franklinville, 6:30 p.m.

Randolph at Cattaraugus-Little Valley

Silver Creek at Cassadaga Valley

Forestville at Westfield

Pine Valley at Panama

Ellicottville at Sherman

Frewsburg at Portville

North Collins at Brocton

Boys High School Swimming

(6 p.m. start time unless noted)

Fredonia at Panama

Dunkirk at Olean

FRIDAY

Junior College Wrestling

Niagara County CC at Jamestown CC, 7 p.m.

Boys High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Lancaster at Jamestown

Dunkirk at Falconer

Allegany-Limestone at Fredonia

Gowanda at Southwestern

Maple Grove at Franklinville

Cassadaga Valley at Silver Creek

Cattaraugus-Little Valley at Randolph

Panama at Pine Valley

Sherman at Ellicottville

Westfield at Forestville

Portville at Frewsburg

Brocton at North Collins

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Lancaster

Clymer at Ripley, 6 p.m.

Boys & Girls High School Bowling

Gowanda at Forestville, 4 p.m.

High School Wrestling

Seneca West vs. Jamestown at Washingtton Middle School, 6 p.m.

SATURDAY

Junior College Wrestling

Jamestown CC Open, 9:30 a.m.

Men’s & Women’s Junior College Swimming & Diving

Jamestown CC at Genesee CC Invitational, 1 p.m.

High School Wrestling

Jamestown at West Seneca West, Tournament 9:30 a.m.

MONDAY

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Frontier

Allegany-Limestone at Falconer

Gowanda at Fredonia

Dunkirk at Olean

Cassadaga Valley at Frewsburg

Chautauqua Lake at Forestville

Cattaraugus-Little Valley at Silver Creek

Sherman at Panama

Westfield at Franklinville

Brocton at Clymer

Maple Grove at Pine Valley

Portville at Salamanca

Ellicottville at North Collins