SCHEDULE

TODAY

Junior College Wrestling

Alfred State College at Jamestown CC, 7 p.m.

Junior College Swimming & Diving

Alfred State College, Mercyhurst North East at Jamestown CC 6 p.m.

Boys High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Panama at Cassadaga Valley

Salamanca at Portville

Brocton at Pine Valley

High School Wrestling

(6:30 p.m. start time unless noted)

Maple Grove at Frewsburg

Randolph at Panama

Boys & Girls High School Bowling

Gowanda at Silver Creek, 4 p.m,

THURSDAY

Men’s Junior College Basketball

Jamestown CC at Genesee CC, 8 p.m.

Women’s Junior College Basketball

Jamestown CC at Genesee CC, 6 p.m.

Boys High School Basketball

Sherman at Ripley, 7:30 p.m.

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Southwestern at Dunkirk

Fredonia at Olean

Allegany-Limestone at Gowanda

Chautauqua Lake at Maple Grove

Silver Creek at Salamanca

Randolph at Portville

Sherman at Ripley, 6 p.m.

Forestville at Panama

Franklinville at Pine Valley, 6:30 p.m.

Cattaraugus-Little Valley at Cassadaga Valley

Ellicottville at Brocton

Boys High School Swimming

Dunkirk at Fredonia, 5 p.m.

High School Wrestling

Franklinville at Cattaraugus-Little Valley/Pine Valley, 6:30 p.m.

FRIDAY

Boys High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Jamestown at Clarence

Maple Grove at Chautauqua Lake

Portville at Randolph

Olean at Fredonia

Dunkirk at Southwestern

Salamanca at Silver Creek

Pine Valley at Franklinville

Panama at Forestville

Brocton at Ellicottville

Gowanda at Allegany-Limestone

Cassadaga Valley at Cattaraugus-Little Valley

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Clymer at Maple Grove

Forestville at Panama

High School Wrestling

(7:30 p.m. start time unless noted)

West Seneca West at Jamestown, 6 p.m.

Falconer at Salamanca Tournament, 5 p.m.

Westfield-Ripley-Chautauqua Lake at Panama

Randolph, Cassadaga Valley at Portville

Boys & Girls High School Bowling

Forestville at Gowanda, 4 p.m.

Boys High School Swimming

West Seneca West at Jamestown, 5 p.m.

SATURDAY

Men’s Junior College Basketball

Alfred State College at Jamestown CC, 3 p.m.

Women’s Junior College Basketball

Alfred State College at Jamestown CC, 1 p.m.

Junior College Swimming & Diving

Jamestown CC Invitational, 1 p.m.

Girls High School Basketball

Dunkirk at Pine Valley. 12:30 p.m.

High School Wrestling

Falconer at Salamanca Tournament, 9 a.m.

MONDAY

Girls High School Basketball

(7:30 p.m. start time unless noted)

Olean at Falconer

Souhwestern at Allegany-Limestone

Dunkirk at Fredonia

Salamanca at Frewsburg

Cassadaga Valley at Randolph

Westfield at Chautauqua Lake

West Valley at Clymer

Borcton at Sherman

Panama at Franklinville, 6:30 p.m.

Portville at Silver Creek

Maple Grove at Forestville